ekokarpaty

Козина ферма та власна сироварня. Кози, вівці, сир, лохина. Або просто - про нас

Фермерське господарство «Еко-Карпати» знаходиться у передгір`ї Карпат, серед чистої незасміченої природи. Кози в теплу пору року випасаються на соковитих сінокосах та пасовищних угіддях. На сироварню молоко поступає з власної ферми, тому ми гарантуємо якість та корисність наших продуктів. При виготовленні сирів не використовуються барвники, ароматизатори та стабілізатори, тому вони мають короткий термін реалізації. В залежності від сезону виготовлення у них різні смакові якості. Пропонуємо Вам тільки якісні та екологічно чисті продукти.

Історія нашої ферми розпочалась в далекому 2012 році з маленького літнього табору та кількох козенят та ягнят. Зараз, «Еко-Карпати» – це велике фермерське господарство, де ми вирощуємо зааненських кіз, найпопулярнішої молочної породи кіз в Україні, та альпійської, характеристики якої не поступаються зааненським козам. Також розводимо ягнят породи німецький меринос – це вівці м’ясної породи, вага дорослих баранів може бути до 140 кг.

В 2013 році відкрили власну сироварню, де виготовляємо сири з козиного молока лише наших кіз. Тому ми можемо гарантувати чудовий та неповторний смак, якість і екологічність наших сирів. З кожним роком ми збільшуємо асортимент та покращуємо технологію виготовлення. Наразі, пропонуємо сир фета, сир брі, будз, бринзу, сир халлумі, горган та бойківський. Вся наша продукція випускається під ТМ «Смак Українських Карпат», що є гарантією того, що продукція ФГ “ЕКО Карпати”, походить з Карпатського краю, має високу якість та відмінний смак, відповідно до встановлених критеріїв.

З кожним роком росте популярність в Україні лохини або чорниці садової, як її називають в народі. Пропонуємо саджанці для любителів садівництва та ягоди для прихильників здорового харчування.

ЗМІ про нас

Побудований літній табір та закуплені перші козенята та ягнята.

Реконструювали викуплену ферму, закупили обладнання для доїння. Перші спроби виготовлення сирів. З допомогою волонтера зі Швеції Карлоса Марбаха удосконалення рецептури виготовлення сирів.

Збільшення кількості до 100 голів. Стажування на сироварні французьких фермерів.

Збільшення кількості кіз до 200 голів, розширення приміщення сироварні. Розробка логотипу, реалізація продукції під власним брендом. Вступ в громадську спілку “Смак Українських Карпат”.

Розширення асортименту продукції.

Удосконалення технології дозрівання твердих сирів. Розширили географію точок збуту до 28 закладів.

Лохина | Еко Карпати
Кози альпійської породи | Еко Карпати
Тверді сири з козиного молока | Еко Карпати
Лохина | Еко Карпати
Кози та козенята | Еко Карпати
Лохина | Еко Карпати
Козел зааненський | Еко Карпати

Переваги

Наша ферма знаходиться в екологічно чистій зоні. При доїнні кіз використовується доїльне обладнання, а в цех молоко потрапляє охолодженим та відразу пастеризується. На сироварні працює невеликий колектив, котрий відповідально відноситься до своєї роботи. Наша продукція смачна, корисна та автентична й за короткий час нашої діяльності знайшла своїх шанувальників по всій Україні.

logo Написати нам

Написати нам
Інтереси
Козенята та ягнятаКозячий сирСаджанці лохини та лохина

Контакти

Наша адреса

Івано-Франківська область,
Долинський район,
вул. Обліски, 129

Замовлення сиру:
Оксана + 38 (050) 998-73-04
Козенята та ягнята:
Ягоди:
Робочий час: Пн - Пт 08:00 - 17:00 Написати нам

Ваше повідомлення